✓ Kocaeli Evden Eve Nakliyat ✓ Evden Eve Nakliyat ✓ Asansörlü Taşımacılık ✓ Eşya Depolama ✓ Şehirler Arası Nakliyat ✓ Parça Eşya Taşıma ✓ Şehir İçi Nakliyat ✓
  • Müşteri Hizmetleri:

    0551 013 56 33

  • Mail:

    info@kocaelievdenevenakliyat.com.tr

  • Fiyat Teklifi

Yılların birikimi olan evden eve nakliyat tecrübemizi modern ekipmanlarımızla birleştirerek taşımacılık ve nakliye sektöründe önde gelen ve tercih edilen bir nakliyat firması olduğumuzu bilmenizi isteriz.Bilinir olabiliriz ama siz hala bizden nakliyat hizmeti almamış olabilirsiniz.Firmamıza ait öğrenmek istediğiniz bilgileri,çalışma koşulları ve nakliyat hizmeti başında ve sonunda yapılan işlemler hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Sorularınıza yanıt vermeye çalışacağız.

...
Günün her saati iletişim numaralarımızdan birini arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Dilerseniz ileri tarihli taşıma işlemleriniz için, teklif formunu doldurup göndermeniz yeterlidir. Formu doldurup bize ilettikten sonra, en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlayarak, rezervasyon kaydını tamamlıyoruz.
Nakliye firmasından istediğiniz hizmeti anlatarak daha ucuza taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Daha uygun nakliye hizmeti almak için eşyalarınızı kendiniz paketleyin. Montaj ve demontaj gerektiren eşyaları kendiniz yapın. Konumunuza en yakın firmayı tercih edin. Taşınmak için hafta içi bir gün belirleyin ya da gün seçme işini firmaya bırakın.
Rezervasyon Nasıl Yaparım? En Uygun Fiyata Eşyamı Nasıl Taşıtırım? Taşınmadan Ne Gibi Önlemler Almalıyım? Evinizi taşıtmadan önce önemli ziynet eşyalarınızı muhafaza ediniz. Sadece nakliye aracında gidebilecek eşyaları belirlemeniz gerekir. Mutlaka elektronik eşyalarınızın çalıştığını ekspertiz ile kontrol ediniz. Eğer ki paketleme işlemi tarafınızdan yapılmış ise, kırılabilecek elektronik eşyalarınızı kendi kolisinde ya da köpük kullanarak muhafaza altına almalısınız. Aksi takdirde sorumluluk kabul edilme
Rezervasyon Nasıl Yaparım? En Uygun Fiyata Eşyamı Nasıl Taşıtırım? Taşınmadan Ne Gibi Önlemler Almalıyım? Evde Olmasam da, Eşyalarım Yüklenir mi? Nakliyeci Eve Geldiğinde Ne Yapması Gerekir? Firmamızdan örnek vererek: evinize gelindiğinde ilk olarak, elektronik eşya ve benzeri aletlerin çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Kırık ya da çalışmayan bir ürün var ise, tarafınıza bildirilir ve tutanak tutulur. Kırmızı ambalaj malzemesi ve streç bantlar hazır bulundurulur. Eşyaların rahat bir şekilde paketlenmesi için, yol üzerinde bulunan koliler araca taşınır. Daha sonra paketleme işlemine devam edilerek tamamlanır. Paketlenen eşyalar araca taşınarak en iyi şekilde istiflenir.
Ev, ofis veya iş yerinin taşınma öncesinde, taşınacak eşyanın ne olduğunu, ne kadar ambalaj malzemesine gerek duyulduğu, paketlemenin ne şekilde yapılacağını ve nasıl taşınması gerektiğini belirleyen hizmete, Nakliye Ekspertizi denir.
nakliyat iletişim telefon arama butonu nakliyat iletişim whatsapp butonu nakliyat iletişim butonları kapat butonu