✓ Kocaeli Evden Eve Nakliyat ✓ Evden Eve Nakliyat ✓ Asansörlü Taşımacılık ✓ Eşya Depolama ✓ Şehirler Arası Nakliyat ✓ Parça Eşya Taşıma ✓ Şehir İçi Nakliyat ✓
  • Müşteri Hizmetleri:

    0551 013 56 33

  • Mail:

    info@kocaelievdenevenakliyat.com.tr

  • Fiyat Teklifi

Sürekli olarak vermekte olduğumuz hizmetler arasında bulunan Kocaeli parça eşya taşıma hizmeti ile sizlerleyiz. Parça eşya nakliyatı diğer adıyla parsiyel nakliyat nedir diye merak ediyorsanız , aynı güzergahta yer alan birbirinden farklı müşterilerin eşya, ürün ya da yüklerini, aynı taşıma aracı ile taşıma lojistiğine denir. Parsiyel taşımacılığı, ayrıca parça eşya taşımacılığı olarak da bilinir.
Taşınacak eşyanız , malzemeniz çok değilse sadece tek veya bikaç parça eşya için araç kiralamak bütçenizi yorabilir burada parça eşya nakliyatı yapan firmamız devreye girer.Bu sayede yüksek miktarda ücret ödemekten kurtulabilirsiniz. Eşyalarınızın yeni adrese transferi tamamen güvenli koşullarda gerçekleştirilmekte olup tüm süreç garantimiz altına alınmaktadır.

kocaeli parça eşya ve parsiyel nakliyat hizmeti

Kocaeli Parça Eşya Nakliyatı

Parça eşyalarınızı taşıdığımız gibi tam eşya nakliyatında şehir içi veya şehirler arası nakliyatta hertürlü konuda sizlere destek sunmaya ve çözüm üretmeye devam ediyoruz. Nakliyatta parça eşyanızın boyutu gideceği yer yönlendirelecek aracın cinsini belirlemektedir. Bu belirleme sonucunda kusursuz bir taşıma hizmeti alacaksınız.


İster Kocaeli'de olsun isterseniz İstanbul'da size uygun araç ve hizmet seçeneklerimiz ile %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz... Müşteri hizmetleri numaramız 0551 013 56 33 dür. Bizlere bu numaradan ulaşım sağlayabilirsiniz.


Parça Eşya Nakliye Fiyatları Ne Kadar ?

Kocaeli parça eşya nakliye fiyatları tarafımızdan en uygun şekilde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Fiyatın belirlenmesinde önemli unsurlar şunlardır; taşınacak eşya miktarı, gideceği uzaklık ve işin diğer detayları belirleyici rol oynar. Kocaeli parça eşya nakliye için her firma farklı fiyat tarifesi uygulayabilir. Firmamız hem sizin bütçenizi hemde çalışanlarının emeğini düşünerek ortalama bir fiyat belirleyip sizlere iletilir.

Kocaeli Parça Eşya Nakliyat Bölgeleri

Kocaeli tüm ilçelerinde parça eşya taşıma , parsiyel nakliyat hizmeti vererek taşımacılık sektörünün olmazsa olmazlarından birini gerçekleştiriyoruz.Araçların nakliyat sistemi ikiye ayrılıyor bunlar şu şekildedir;İlk olan özel araçla yani eşya miktarına uygun büyüklükteki araçla yapılır. Bir diğeriyse parsiyel olarak birden fazla aynı güzergaha giden müşterilerin eşyaları toplanır ve yeni lokasyona dağıtılır. Yapılan tüm taşımacılık işlemleri kaliteli ve özenlş işçilik ile uzman ekibimizin kontrolü dahilinde yapılır hızlı bir şekilde istenilen sonuca ulaştırılır.

Herzaman olduğu gibi eşyanızın hasar almaması için gerekli sorumluluğu alıyoruz ve size güven sağlamak adına özenli bir çalışma sonucunda parsinel nakliye hizmetini sonlandırıyoruz.

nakliyat iletişim telefon arama butonu nakliyat iletişim whatsapp butonu nakliyat iletişim butonları kapat butonu