✓ Kocaeli Evden Eve Nakliyat ✓ Evden Eve Nakliyat ✓ Asansörlü Taşımacılık ✓ Eşya Depolama ✓ Şehirler Arası Nakliyat ✓ Parça Eşya Taşıma ✓ Şehir İçi Nakliyat ✓
  • Müşteri Hizmetleri:

    0551 013 56 33

  • Mail:

    info@kocaelievdenevenakliyat.com.tr

  • Fiyat Teklifi

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Hakkında; Firmamız Kocaeli Güven Nakliyat bünyesinde eşyalarınızı taşımak için organizasyonları yapan, taşıma günü gerekli malzeme ve teçhizatı ile gelerek eşyalarınızı taşımak için öngörülen önlemleri alan, mobilya ve beyaz eşyaları söken, gittiği yerde tekrar kuran ve müşterilerin rahat bir şekilde taşınması için gereken her ayrıntıyı düşünen bir firmadır. 20 Yılı aşkın nakliye ve taşımacılık sektöründeki deneyimimiz ile siz müşterilerimize en güvenilir ve konforlu hizmeti vermek için gayret sarf ediyoruz. Geniş hizmet ağımız ile Kocaeli tüm bölgelerde ve İzmit , Körfez bölgesi dahil olmak üzere Şehir içi nakliyat , Şehirler arası nakliyat , parça eşya taşıma , evden eve nakliyat hizmetlerinde bölgede öncülük ediyoruz.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Kocaeli Evden Eve Nakliyat, Kaliteli, Dürüst ve Güler yüzlü personeliyle, evden eve nakliyat sektöründeki kusursuz ve güvenilir nakliyat hizmeti anlayışıyla evden eve sektöründeki öncü bir firma haline gelmiştir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kocaeli evden eve nakliyat firmamız müşteri dostu, öngörülü ve üst düzey standartları olan bir firmadır. Yüzde yüze yakın müşteri memnuniyet oranı ile kimsenin yakalayamadığı oranları yakalayarak diğer firmaları ile arasında ne kadar büyük bir fark olduğunu göstermiştir.

İletişim Bilgileri

0(551) 013 56 33
info@kocaelievdenevenakliyat.com.tr
28 Haziran, Gürel Sk. No:23,41060 İzmit/Kocaeli

nakliyat iletişim telefon arama butonu nakliyat iletişim whatsapp butonu nakliyat iletişim butonları kapat butonu