✓ Kocaeli Evden Eve Nakliyat ✓ Evden Eve Nakliyat ✓ Asansörlü Taşımacılık ✓ Eşya Depolama ✓ Şehirler Arası Nakliyat ✓ Parça Eşya Taşıma ✓ Şehir İçi Nakliyat ✓
  • Müşteri Hizmetleri:

    0551 013 56 33

  • Mail:

    info@kocaelievdenevenakliyat.com.tr

  • Fiyat Teklifi

Firmamız 20 yılı aşkın süredir nakliyat sektöründe varlığını sürdürmektedir. Körfez evden eve nakliyat hizmetiyle İzmit Körfez bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. Evinizi taşımak zor gibi gözüksede bu süreçte size destek sağlayabiliriz.Profesyönel ekibimiz ve ekipmanlarımızla eşyalarınızın zarar görmesini engelliyoruz ve sorunsuz bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

KÖRFEZ EVDEN EVE NAKLİYAT FIRSATLARI

Körfez'de nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler Körfez evden eve nakliyatfırsatlarını kaçırmamalı. Sunulan hizmette zaman zaman oluşturulan indirimler, evden eve nakliyatın indirimli şekilde gerçekleşmesini sağlıyor. Bunun için yapılması istenen, müşterilerin yetkili kişiler ile bağlantı kurması ve sonrasında hizmete ilişkin detayları öğrenmesi. Bu sayede çok daha hızlı şekilde nakliyat hakkında bilgi alabilirsiniz. Nasıl yapılır, ücretleri nelerdir gibi sorularınıza net yanıt almanız açısından ekip üyeleri ile iletişime geçmeyi deneyin.

körfez evden eve nakliyat hizmetiyle karşınızdayız

KÖRFEZ'DE GÜVENLİ NAKLİYAT

En önemlisi Körfez'de güvenli nakliyat hizmeti sunuluyor olması. Neden? Çünkü yapılacak olan işlemde, eşyalarınızı firmaya teslim ediyorsunuz. Bu durumda güvenliğinden sorumlu olunuyor. Zarar verilmemesi ve çok daha fazlası, güvenlik koşullarının iyileştirilmesi ile mümkün oluyor. Güvenli olduğuna emin olduğunuz bir hizmetten yararlanmanız durumunda, sorun yaşanmayacaktır.

NAKLİYAT HİZMETİNİ NASIL ALIRIM ?

Körfez'de evden eve nakliyat hizmetini almak için tek yapmanız gereken firmamızı arayıp randevu oluşturmaktır. Çağrı merkezi personeimiz süreç hakkında detaylı bilgiyi tarafınıza sunacaktır. Hizmet bedelinin belirlenmesi sonrasında ise bedele onay vermemeniz durumunda firmamıza herhangi bir ödeme yapmanız gerekmez. Bedele onay vermeniz durumunda hizmet sözleşmesi imzalanarak işlemler tamamlanır.

ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Firmamız bulunduğunuz kat sayısının taşımaya engel olduğunu saptarsa asansörlü taşıma hizmetini size sunar. Kimi zaman nakliye yapılacak yer yüksekte olabilir bu gibi durumlarda zaman kaybı ve eksta uğraş söz konusu olmaktadır. Profesyönel ekibimiz ve araçlarımızla eşyalarınızın zarar görmesini engelleyerek yeni adresinize taşıyoruz.

SİGORTALI EVDEN EVE NAKLİYAT

Firmamız eşyalarınızın zarar görmesine engel olmaktadır. Fakat olası her duruma karşı bir kazada meydana gelebilecek zararları taşıma sigortası yaparak güvence altına almaktadır. Bu sayede zararınızın bedelini karşılamak amacındayız. Taşımacılıkta güvenilir ve kusursuz hizmet vermek adına sizlerleyiz. İletişim sayfamızdan bilgilerimizi bulabilir ve bizimle iletişime geçip randevu oluşturabilirsiniz.

nakliyat iletişim telefon arama butonu nakliyat iletişim whatsapp butonu nakliyat iletişim butonları kapat butonu