✓ Kocaeli Evden Eve Nakliyat ✓ Evden Eve Nakliyat ✓ Asansörlü Taşımacılık ✓ Eşya Depolama ✓ Şehirler Arası Nakliyat ✓ Parça Eşya Taşıma ✓ Şehir İçi Nakliyat ✓
 • Müşteri Hizmetleri:

  0551 013 56 33

 • Mail:

  info@kocaelievdenevenakliyat.com.tr

 • Fiyat Teklifi

Eşya depolama hizmeti ile Kocaeli'de karşınızdayız.Müşterilerimiz farklı sebeplerden dolayı eşyalarının belli bir süre için depolanmasını ve muhafaza altına alınmasını talep edebiliyorlar firmamız bu süreçte ihtiyaçlarınızı karşılamakta sizlerledir. Taşınacak eşyalarınızın depolanmasını isteyebileceğiniz gibi nakliye hizmetinde fazla gelen ve konulacak yeri olmayan eşyalar için de muhafaza talep edebilirsiniz. Bu ihtiyaç doğrultusunda güvenli ve temiz bir depo kurulur.

Bu depoların özellikleri nelerdir diye merak ediyorsanız açıklayalım.

 • Değişken büyüklük
 • Temiz bir ortam
 • Ulaşılabilir lokasyon
 • Güvenli
 • Sigortalı
 • Rutubetsiz ortam

Neden Kocaeli Evden Eve Nakliyat'ı Seçmelisiniz?

Kalite ve güven bir araya gelince alınan hizmet de kusursuz olmaktadır.Kocaeli evden eve nakliyat'ı seçmek için birdiğer neden ise bölgede ve sektörde olan deneyimi, işçisine ve müşterisine verdiği değeri herdefasında gösteren bir firma olmasıdır.Güven nakliyat sektörünün yapıtaşıdır ve güveninizi kazanmak ve kaybetmemek için çok çalışıyoruz , gayret gösteriyoruz.

Eşya Depolama Hizmeti Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kocaeli bölgesinde fazla eşyalarınızın muhafaza ve korunmasını isteyebilirsiniz. Sizlerin bu konuda açık bir destek almanız oldukça önemlidir.Bu işlemler bilgiye dayalı ve tecrübe gerektiren bir iş olduğundan firmamız kusursuz ve güvenli olarak bu süreçte yanınızda olacak ve talebinizi sonuçlandıracaktır. 20 yılı aşkın süredir Kocaeli evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Yılların bize verdiği tecrübe ve misyonumuz gereği öncelikle müşteri memnuniyetinin bizim için önemi ve sizlerin talepleri doğrultusunda hızlı ve güvenilir taşımacılık ile sizinle birlikteyiz.Başlıca hizmetlerimiz arasında olan eşya depolama hizmeti evinizde veya işyerinizde fazlalık olan malzeme , eşyalarınızın temiz bir ortamda muhafaza edilmesidir. Firmamıza ulaşmanız sonucunda talebiniz doğrultusunda başlatılacak olan süreçte size kesintisiz hizmet verileceğini bilmenizi isteriz.

Eşyalarınızın güvenli ve sorunsuz muhafazası için dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır; Öncelikle depolama yapılacak alan rutubetsiz olmalıdır ve nem almamalıdır , Malzemelerinizin büyüklüğüne göre seçim yapılacak alan size yeterli olmalıdır , Eşyalarınızın taşınırken ve yerleştirilirken başına bir zarar gelmemesi sağlanmalı ve olası bir kaza sonucu oluşacak hasarları firmanın sigorta hizmeti vererek güvence altına alması gerekmektedir. Kocaeli evden eve nakliyat firmamız yıllardır bu hizmeti müşterilerine sunmaktadır ve gerekli tecrübeye sahip sayılı firma arasındadır.

kocaeli eşya depolama hizmeti

Depoların Büyüklüğü Eşya Yerleşimi İçin Yeterli mi ?

Seçilecek depolama alanının belirlenmesinde süreç oldukça önemlidir. Talep oluşturma aşamasında eşyalarınızın büyüklüğü adet sayısı ve lokasyonu firma yetkililerimize bildirildikten sonra gerekli yerleşim planı hazırlanmaktadır.Firmamız malzemelerinizin muhafazası için en uygun ,temiz ve rutubetsiz ortamı sizlere sağlayacaktır. Sektördeki tecrübemiz ve yaptığımız işler sonucunda olumlu yorumlar aldık ve almaya devam ediyoruz. Bu faktörü seçim yaparken dikkate almalısınız.

Eşyalara Hasar Sigortası Yapılıyor mu?

Oluşabilecek her türlü hasar ve kaza oluşmaması sağlamak açısından çalışanlarımız ambalajlama ve paketleme işlemi gerçekleştirmektedir. Taşıma öncesinde eşyalarınızın listesi hazırlanır ve riski en aza indirmek açısından planlama yapılır. Herhangi bi olumsuzluk yaşanması durumunda ise firmamız malzemelerinizin sorumluğunu almaktadır.Eşyalarınıza nakliye hizmeti öncesi sigorta yapılır ve hertürlü olumsuzlukların önüne geçilmesi açısından zararlar tarafımızca karşılanır. Eşyalarınızın taşınmasında sorumluluğu alıyoruz ve gereken güveni size vermeye gayret gösteriyoruz.

nakliyat iletişim telefon arama butonu nakliyat iletişim whatsapp butonu nakliyat iletişim butonları kapat butonu