✓ Kocaeli Evden Eve Nakliyat ✓ Evden Eve Nakliyat ✓ Asansörlü Taşımacılık ✓ Eşya Depolama ✓ Şehirler Arası Nakliyat ✓ Parça Eşya Taşıma ✓ Şehir İçi Nakliyat ✓
 • Müşteri Hizmetleri:

  0551 013 56 33

 • Mail:

  info@kocaelievdenevenakliyat.com.tr

 • Fiyat Teklifi

Kocaeli bölgesinde almak istediğiniz hizmette hızı ve güveni bir arada sunuyoruz. Firmamızın uzun süredir verdiği nakliyat ve taşımacılık hizmetinde bir yenilikde olarak evden eve asansörlü nakliyat olmaktadır. Taşınma sürecinin baştan sona takibini yapan ve eşyalarınızın güvenliğinin sorumluluğunu alan firmamız evden eve asansörlü nakliyat hizmetiyle sizlerle buluşuyor. Bizi tercih etmeniz gereken nedenlerden biri olan bu hizmette bulunduğunuz kat sayısı dikkate alınarak planlama yapılır, eşyalarınızın veya ürünlerinizin güvenli olarak asansör eşliğinde yüklemesi ve boşaltma işlemleri profesyönelce gerçekleştirilmektedir. Temel çalışma prensiplerimizden birdiğeri ise aldığımız sorumluluğu yerne getirmektir yani bize teslim edilen eşyalarınız zamanında yeni lokasyona götürülür , yerleştirilir ve verilen hizmet müşteri memnuniyeti sağlanmasına adına özenle gerçekleştirilir.

Evden Eve Asansörlü Nakliye Nedir?

Asansörler, şüphesiz ki insan yaşamını en çok kolaylaştıran icatlardan biridir. İnsanları veya yükleri katlar arasında taşımacılık görevi yapar. İnsan nüfusunun artmasının sonucu olarak yerleşim alanlarına da ihtiyaç artmaktadır. Ancak artan arsa değer fiyatları nedeniyle de insanlar genelde yüksek katlı binalar inşa etmeyi tercih etmektedir. Bu da asansör inşalarını zorunlu hale getirmektedir. Ayrıca bu binaların yapımında kullanılan ağır malzemelerin taşınmasında da asansörler devreye girmektedir.

Asansörlü Nakliyat Hangi Durumlarda Gereklidir?

Asansörlü nakliyat; taşınan eşyaların insan gücüyle yapıldığında oluşan memnuniyetsizliğinden doğmuştur. İnsan gücüyle taşınma yapıldığında dar alanlar, kapılar ve merdivenler eşyaların zarar görmesine neden olmaktadır. Büyük ölçüde riskli ve uzun süren bir yöntemdir. Ayrıca insan gücüyle taşıma sırasında çevreye çok fazla zarar veren ve gürültülü bir yöntemdir. Bir eve taşınmanın şüphesiz en yorucu ve stresli kısmı nakliye işleridir. Çünkü hem apartman sakinleri, hem taşınan ev sahipleri ve çalışanlar için oldukça yorucu, zaman öldürücü ve gürültü çıkaran bir yöntemdir. Ancak asansörlü nakliyat bu durumlara son derece gelişmiş çözümler getirmiştir. Evin önüne kurulan bir asansör sistemi sayesinde eşyalar, portatif ve modüler raylı bir sisteme konularak kolayca yukarı çıkmaktadır. Bu sayede oldukça hızlı, güvenli ve pratik bir şekilde nakliye işlemi gerçekleşmektedir. Özellikle yüksek katlı binaların, en üst katlarına yapılan nakliye işlemini çok kolaylaştırmıştır.

Kocaeli Asansörlü Nakliyat Firması

Kocaeli evden eve nakliye ve taşımacılık hizmetleri sunan firmamız çağın getirdiği gereksinimleri göz önünde bulundurarak müşterilerine en iyi hizmeti nasıl sunarım sorusunu kendisine sormuştur. Gerekli insan gücünün var olması durumu bazı hallerde yeterli olmayabilir veya daha zahmetli ve güvenli olmayan , risklere yol açan durumlar olabilir. Bu durumda nakliyat hizmeti sunulurken gerek durumunda asansörlü evden eve nakliyat hizmeti de sizlere sunulur. Firmamız her konuda hız , güven , kalite söz konusu olunca sizlerle beraberdir.

Neden Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Gerek misyonumuz gerek ise vizyonumuz sonucunda kaliteli hizmet , sürekli hizmettir anlayışımız sonucunda uzun süredir sektörde varlığımızı sürdürüyoruz. İşinin ve işçinin hakkını veren sektörde ve bölgede lider firmamızı tercih etmelisiniz. Alınan hizmetler sonucunda sizde bu farkı anlayacaksınız.

Asansörlü Nakliyatın Faydaları

 • Bina içinde oluşabilecek olası hasarları azaltır.

 • Asansör bulunmayan binalarda inip çıkma zahmetinden kurtarır, zamandan tasarruf sağlar

 • Bina sakinlerinin rahatsız olmasını engeller.

 • Taşınma süresini yarıya indirir.

 • İşçilerin yorulma oranı çok daha az olacağından daha aktif olmalarını sağlar

 • Kapılardan sığmayan eşyaların zararsız taşınmasını sağlar

 • Eşyalara gelecek zararı en aza indirir

 • Teknolojiden yararlanılır
HEMEN RANDEVU OLUŞTURABİLİRSİNİZ
nakliyat iletişim telefon arama butonu nakliyat iletişim whatsapp butonu nakliyat iletişim butonları kapat butonu